Kas ir UNIMAT?

UNIMAT modulāro darbgaldu priekšrocības

1. Kompaktums

Lai gan UNIMAT modulārā darbgalda izmērs ir nedaudz lielāks par A4 papīra lapu, tas veic visas tās pašas funkcijas kā figūrzāģis, urbjmašīna un virpa kokam. Vienīgais, kas atšķir UNIMAT no lielajiem rūpnieciskajiem darbgaldiem, ir izmērs. Šos agregātus ir ērti uzglabāt un pārvietot Gratnells kastēs.

2. Zems trokšņu līmenis

Pateicoties 12 V motora piedziņai, UNIMAT darbgaldi ir daudz klusāki nekā rūpnieciskie darbgaldi. Tāpēc tos var lietot ne tikai skolā, bet arī mājās. Turklāt montāžas plāksnei ir speciāli silikona paliktnīši, kas samazina vibrāciju un novērš darbgalda slīdēšanu.

3. Vienmēr tīra darba vieta

Modulāro darbgaldu var viegli izjaukt, līdz ar to tas ir daudz vieglāk tīrāms nekā rūpnieciskais darbgalds. Skaidas krīt tuvu darbgaldam, līdz ar to netiek piegružota liela platība.

4. Iespēja darbgaldu papildināt ar jaunām  

Katrs komplekts satur visus moduļus, lai varētu nokomplektēt vienu darbavietu. Komplektu var papildināt un uzlabot ar vēl citiem moduļiem, iegūstot darbgaldus, ar kuriem var veikt sarežģītākus darbus (piemēram, metālapstrādes darbus vai iegūt programmējamus darbgaldus CNC).

5. Kvalitāte un inovācijas

UNIMAT darbgaldus ražo Austrijas uzņēmums TheCoolTool® , kas specializējas inovatīvu mācību līdzekļu piedāvājumā mājturības un tehnoloģiju stundām. Šo mācību līdzekļu svarīgākās īpašības ir funkcionalitāte, ergonomika un drošība, kā arī nepārtraukts inovāciju piedāvājums.

6. Draudzīgs skolēniem

UNIMAT modulārais darbgalds ir ideāls mācību līdzeklis mājturības un tehnoloģijas stundās. Pateicoties figūrzāģa asmeņu īsajam solim un 12 V drošības adapterim, UNIMAT darbgaldi ir vislabākais risinājums mācību procesam.

Darbgaldi ir aprobēti ekspertu darba grupās, skolu darbnīcās, izglītības iestādēs un darbnīcās cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s